MamaRika знялася в білизні і заявила, що навчилася відпускати людей
Співачка похвалилася новою фотосесією
Відома українська співачка MamaRika заявила, що навчилася легко та безболісно відпускати людей. Думками про розставання із токсичними особами зірка сцени поділилася на своїй сторінці в інстаграмі.
Читайте також: Приходько відреагувала на чутки про розлучення з чоловіком
У новому пості вона написала, за останні кілька місяців її оточення «почистилося» від тих, хто їй уже не потрібен або з ким вона не може далі рости. MamaRika зазначила, що все стало в рази простіше, коли не намагаєшся триматися за старе, і тепер у її житті з'явилися нові люди з іншими «вібраціями».Публікацію 35-річна виконавиця хітів «Люди», «Лелека» та «KAVA» доповнила кадрами з нової відвертої фотосесії. Артистка позувала на камеру у чорній білизні та розстебнутих джинсах.
«Я сьогодні зрозуміла, що нарешті навчилася відпускати людей легко і безболісно! Це моя особиста перемога, бо я завжди прикипаю, залипаю, ґв@лтую себе морально, пробачаю довго і нудно, але нот нау. За останні кілька місяців оточення почистилося від тих, з ким ми все відпрацювали кармічно , хто більше не потрібен мені і навпаки, з ким більше не ростеш…Все стало в рази простіше, коли не намагаєшся триматися за старі програми і людей…Приходять нові, на інших вібраціях і прошивках, МОЇ люди на цьому етапі, і це кайф! Ну і головне, що завжди треба памʼятати: незамінних не буває, єдиний кого ти собі не заміниш це ТИ, бейбі! Отакі інсайти, не дякуйте, користуйтесь», — звернулася до підписників MamaRika.
Раніше ми писали, що відому українську співачку збили на пішохідному переході.





