Переключиться на мобильную версию

Премьера: новая песня группы Океан Эльзы

Святослав Вакарчук презентовал очень личную песню Мить.
Поделись

Группа Океан Ельзи презентовала новую песню Мить, сингл из будущего альбома, релиз которого запланирован на весну 2016 года.

Лидер группы Святослав Вакарчук анонсировал песню в своем Твиттере, охарактеризовав ее как "самой личной песней, которую он когда-либо сочинял".

"Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні... Але Мить - особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше... Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні...про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню... Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все...

Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час" – рассказывает о работе над песней Вакарчук.

Океан Ельзи - Мить
0:00 / 05:15

Над видео работали режиссер Миша Коротеев и оператор Алексей Соболев, продюсеры Анна Владимерська и Анна Соболева, арт-директор Антон Колесник.

Напомним, Океан Эльзы анонсировали новый мировой тур. Первая дата – 18 июня 2016 года, Киев. Концерт состоится на НСК Олимпийский. Первая партия билетов уже в продаже. Цена: 450 - 850 грн.

Смотрите также: Океан Ельзи выпустили новый социальный клип.

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь