Переключиться на мобильную версию

Lay’s об’єднує всіх, хто любить яскраве спілкування з друзямиРеклама

Готуйся, Україно! Lay’s (lays.ua) підготував для тебе вибух надзвичайних івентів.
Поделись


У 35 містах по всій країні до кінця літа функціонуватимуть спеціальні Lay’s-споти, що “роздаватимуть" безкоштовний Wi-Fi - Lay’s об’єднує всіх, хто любить яскраве спілкування з друзями.

Тепер бути постійно на зв’язку і передати усім супер-новину буде дуже просто: по 6 містах відбудеться грандіозна літня феєрія, справжнє вуличне свято, що переверне усе українське літо з ніг на голову! На всіх чекають головоломні брейкданс баттли, вражаючі майстер-класи з графіті, надзвичайні виступи біт-боксерів, запаморочливі джампери, найкращі роллери та про-райдери на ВМХ, які значно прискорять пульс літа і додадуть до нього ще більше драйву, екстриму та вогню адреналіну! Але найкрутіше видовище очікує ввечері: унікальне 3D LAY'S MEGA SHOW, яке зірве твій дах! ! Якщо ти Вінниці, то тобі дуже поталанило – вже 13.07 приходь до площі «На фонтані», яка знаходиться за адресою вул.Театральна,15, з пачкою Lay’s і бери участь у нестримному святі на повну!

Не пропускайте акції в інтернеті – переходь за посиланням www.lays.ua, де щодня ви маєте можливість отримувати яскраві подарунки!

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь