Переключиться на мобильную версию

Как сказал бы Кузьма: Топ-20 цитат артиста

Сегодня одному из самых ярких и достойных представителей украинской музыки Андрею Кузьменко могло бы исполнится 49 лет. Мы решили вспомнить его самые колкие цитаты.
Поделись

О людях

1. Я не знаю визначення опорів, опір є, або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі.

2. Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самi проблеми.

3. Якщо хтось плюнув тобі на плечі, є надія на те, що він просто не доплюнув на того, хто йшов перед тобою.

4. Той чоловік, який допоміг зрозуміти, що ми українці єдині, це не чоловік. Це баба, та й то не справжня, а гумова. Ми можемо цього гада надути, а можемо спустити.

5. То є просто відсутність гідності. Мама з татом не дали, в школі не навчили, а вулиця своє зробила.

6. Google помер після питання: «Де у Перемишлянах знайти проститутку-негритоску».

7. У нас всі біди із-за того, шо в нас немає потреби. Кожному хаму треба говорити, шо він хам. І тоді щось поміняється. 

О семье и музыке

8. Я побачився з мамою і татом. Вони виглядали в той момент так красиво, як ніколи. Можливо я скучив за ними, і нарешті побачив то, чого раніше не помічав.Наприклад то , що в мами з’явилися нові зморшки біля очей, а в тата нові сиві пасма щетини на бороді.

9. Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

10. Моє головне джерело енергії — слухачі. Буває, виходиш на сцену зовсім розбитий, з високою температурою, а зал починає тобі підспівувати, причому тексти знає краще від мене, — хворобу як рукою знімає.

11. Моя свідомість прокинулася вже в вагоні від усвідомлення того, скільки живих істот і в яких позах, може транспортувати цей вагон.

12. Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

13. Мені кайфово. Я навчився жити щасливо в тому достатку, який я маю.

14. Колись Васильович провалився під лід під час зимової рибалки, і тато, рятуючи його, півгодини лежав біля нього на льоді і бухав з ним коньяк, поки підспіла допомога.

О себе

15. В мене в телефоні немає жодної зірки шоу-бізнеса.

16. Я страшно люблю матюкатися. ... Я не можу дозволити собі того в Скрябіні, тому придумую якісь побічні проекти. 

17. Я не даю приводів для пліток. Я для них (журналістів - Прим. ред.) нецікавий.

18. Моя особливість є в тому, шо я не бачив ні одного міста толком. Я знаю всі палаци культури, всі готелі, знаю, як виїхати з міста і як заїхати туда. 

19. То, шо я не став стоматологом, то наша держава від того тільки виграла. 

20. Моя машина - то моя батьківщина. 

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь