Переключиться на мобильную версию

Каменный гость. Презентация альбома Там за горами

В арт-клубі Бочка на Подолі київський гурт Кам’яний Гість презентуватиме свій новий альбом Там за горами.

Робота над платівкою розпочалася ще у 2011 р. Протягом всього часу музиканти накопичували музичний матеріал та шукали найкраще звучання.  Під час запису використовувалися не тільки традиційні інструменти, а й різноманітні етнічні цікавинки. Тематичний діапазон пісень є досить широким - від сміливої самоіронії до глибоких переживань та філософських роздумів. Пісня Там за горами, яка і дала назву платівці, має свою цікаву історію із реального життя.

Композиції з альбому вже неодноразово виконувалися на різноманітних концертних майданчиках - від пабів до опен-ейрів. Втім, після кропіткої студійної роботи, пісні, добре відомі прихильникам гурту, набули зовсім нових барвів та відтінків.

Цікаво, що презентація нового альбому гурту відбудеться рівно за рік після презентації платівки 60/70, у якій пісні відомих західних рок-груп 60-70-х років виконуються українською мовою. Можливо, саме занурення у класику року та переосмислення її українським сприйняттям допомогло київським музикантам зробити свій новий авторський альбом таким цільним та завершеним.

Альбом Там за горами містить 12 композицій: The Conversation, Так буває, Chateau Gaillard, Не заводиться, Блюз шамана, Ой, у Києві, Їхали козаки, Пити треба менше, Горизонтом до небес,  Там за горами, Кувала зозуленька,  The Inspiration.

У програмі презентації на Вас чекає багато музичних сюрпризів, серед яких бітбокс на флейті, а також пісня Riders on the Storm легендарних The Doors, що вперше прозвучить українською мовою та в новому музичному оформленні. Також на гостей концерту очікує вже традиційний розіграш дисків.
 

 

12
декабря
2013
40 грн.
Сегодня
Сейчас в кино
Скоро
Больше событий
Больше событий
Больше событий
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь